Kelebek'ten

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Black_house

• Yer: A'raf şehri
  • 4502
  • +462/-0
  • Sen, Seni Sevdiğinle Bil Ey Can! "O" Seninledir.
    • Uyanan Gençlik
Kelebek'ten
« : 23 Mart 2009, 00:07:13 »
[b]Dostum;

Selam olsun yine ilk sözümüz...

Gönülden selamımızı dosta sunsun içten ve samimi yürek sözcümüz...
Halin keyfin daim iyi olsun, yüreğin de ferahlıklar bulsun. Mevla kötülüklerden ve kötü niyetlilerden seni korusun. Dostluğumuz da hakiki ve ebedi olsun inşaAllah. Biz zamana yenik düşmeyelim dostum. Biz de herkes gibi "hayatın koşuşturmaları" içinde birbirini unutan dostlardan olmayalım. Zaten bu yol da ne kendi çabamdan ne de senin çabandan hiçbir şüphem yok. Bu aralar en çok seninle görüşeceğimize seviniyorum.

O kadar iyi gelecek ki bu görüş, sanki sana bakarken aynaya bakacağım ve uzun uzun izleyeceğim kendimi. Böyle olmalı ya tabi, ne de olsa dost dostun aynası değil mi? Güzel olacak inşaAllah çok güzel... Bütün bedeni ve ruhi yorgunluğum gidiverecek, huzura kavuşacağım... İnsan bazen yaşadığı şehirde nefessiz kalıyor, boğulacağım sanıyor. İşte dostum ben sana geliyorum, sen de nefes almaya... Hem heyecan hem mutluluk bir arada... .Dedim ya çok güzel olacak inşaAllah.

Zamanı belirlenmiş o gün de görüşebilmek duâsı ve umuduyla...

Dost dinler, dost dinletir...

kelebek / 4 Şubat-2009[/b]

Çevrimdışı Black_house

• 4502
  • +462/-0
    • Uyanan Gençlik
Kelebek'ten
« Yanıtla #1 : 23 Mart 2009, 00:08:44 »
[b]Ey dost!

Günler geceleri kovalar,geceler günleri derler..Benim gündüz ve gecelerimse birbirine karıştı..Gök kah bi gündüz kararıyorsa, kah bi gece göz kamaştırıyor aydınlığıyla..Zaman denen mef'um paramparça..Ben'li herşey pes etmiş durumda.Ürünleri çürümeye yüz tutmuş, hasadı gecikmiş koca bi tarla gibiyim.Belki de tam tersi..Ürün veremeyen, kurak beş para etmez bi tarla.Sonuç hüsran, ikisinde de kayıp had safasında. Verilen tüm emekler, gösterilen çabalar boşlukta korkuluk gibi sallanmakta.

Ey dost!

Şikayet edilecek tek suçlu ben'im.Kendimi kendime şikayet ederim...Acımak da acınmak da yok, "ne halin varsa gör" diye tüm haklı yüzler haykırmalı yüzüme! Belki de sürgüne gönderilmeliyim..Bilmiyorum bir çözümü olmalı bu kör düğümün..yoksa düğümlendikçe körleşirim..

Ne sustan anlıyorum ne susturulmaktan..Bazen kendimi ömür boyu susmaların içine hapsedesim geliyor, ömür boyu sus!

Dost farkındayım, hep aynı şeyleri söyler dururum.. Şimdi sen de sıra..senden yana yazsın kalem..senden yana söyleşsin cümle alem..

Dost dinler, dost dinletir...

Aralık/2008
Kelebek[/b]

Çevrimdışı Black_house

• 4502
  • +462/-0
    • Uyanan Gençlik
Kelebek'ten
« Yanıtla #2 : 23 Mart 2009, 00:13:22 »
[b]Yalan… Dolan … Var sende oyalan…
daldın fani dünyaya;çıktın eline koluna bulaştırıp,
bir sürü günah boynunda…kırıp paramparça ettiler seni…toparlanmak için zaman gerekli…kime inanmalı?
Kime güvenmeli?
Ah geçici dünya yine aldattın beni… Vah yine kandırdın beni… Oyunlar için, bir oyun içinde piyon oldun en adi! ...
sahte yüzlerin maskeleri gün yüzüne çıkınca ne kadarda gerçekçi! ...
Sussun artık tüm sesler… Kapatın ışıkları! Karanlık şu gönle , artık hiçbir aydınlık fayda etmez!...

29 Şubat… Cuma…2008…

Nokta koy her şeye … Bitsin artık bu velvele bir an önce…!!!

Kelebek [/b]