Boneliler! Nikâhınız kıyılana kadar çarşafa girin

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı D®agon

• Ezberletmez Öğretir
  • Yer: Ankara
  • 11650
  • +524/-0
    • Arif Hocam
[b]Denizli'nin Gürpınar ilçesinde kadınların başörtüsünün altına taktığı boneyi devrim kanunlarına aykırı bulan CHP'li başkan, boneli kızların fotoğraflarını uygun bulmayarak nikâh kıydırmıyor.

Feride'nin başkana iki çift lafı var:

Cumhuriyetçi imam: Çocuğum üç kere kabul et!
Halkın çocuğu: Kabul ettim kabul ettim kabul ettim!
Cumhuriyetçi imam: Kızım sen kabul et!
Halkın kızı: Pardon neyi? Zihniyetinizin kaypaklığını kabul ettim kabul ettim de nikâhtaki devrim kanunu kerametinizi kabul edemiyorum!

Mutluyum!
Çünkü bir BONEYE sığdıracak kafam var ama siz de o da yok!

Mutluyum!
Çünkü devrim kanununu kitaplarda sizin kadar yanlış okumadım bone ilkesini atlamışsam bu Atatürk’ten kaynaklanan bir inkılap hatası değil Atatürk’ten anlamayan sizlerin bir rant HATASIDIR.

Mutluyum!
BAŞ’a geleni çekeceksiniz itiraz yok!

Mutluyum!

Çünkü çarşaftan başlayıp sonsuza kadar giden en doğal yalanınızı
Doğrulamadım halk yalanı bir kere yutar doğruyu on kere çiğner!

Mutluyum!
Çünkü şovenistlik büyük ağızların küçük dilidir adaletin azameti karşısında yırtınmak savunduğunuz devrimi çarşafa dolayarak yutturur.
Feride, şarapnel kanunlarıyla yaşadığı bu ülkede protokol eşiğinden ahkam parçalayan adamların keyfine göre şekline şekil katmayı deneyen zihniyeti kıyılmış silahşorların KIYIMINA tamah etmeyecek kadar mutluydu.

Ablukacı zihniyet, koroyla çuvallayan asimetrik siyasetçiler! Gerekçelerin en komiğini önümüzde ateşleyen kutsal müessese garibanları. Belgeli afallayıcılar, örtü size göre bir kulpsa en çok siz tutuyorsunuz bırakın! Sandık morluğu diğer seçime kadardır fakat vicdan morluğu sizin ağartmaya çalıştıklarınızın altında bıçkın siyasetinizle asla renk değiştirmeyecektir. Kabul edeceksiniz bu ülkede ÖRTÜ diye bir gerçek olduğu kadar ÖRTMEYE ASLA güç yetiremeyeceğimiz şekil fukaralığı yapan siyaset ayıbınız var.

Belediyenizde çim gübresi bitince can sıkıntısından BAŞ’a sarıp Feride’yi de sardırmak zorunda bırakıyorsunuz. Ve bu ülkede GEYİKLE kaynattıklarınızın arasında yiten bir CEYLAN var. Kalmışsa bonesi ve seçebiliyorsanız başını NİKÂHA değil asıl KIYIMA bakın!

Esra Elönü - Haber 7[/b]

Çevrimdışı Leb-i Damla

• La taknetû..!
  • Yer: Sadabad
  • 2529
  • +270/-0
  • UMUT Dünyası mı, UNUT Dünyası mı?
    • Uyanan Gençlik
Ynt: Boneliler! Nikâhınız kıyılana kadar çarşafa girin
« Yanıtla #1 : 08 Ekim 2009, 23:46:27 »
Mutluyum!
Çünkü devrim kanununu kitaplarda sizin kadar yanlış okumadım bone ilkesini atlamışsam bu Atatürk’ten kaynaklanan bir inkılap hatası değil Atatürk’ten anlamayan sizlerin bir rant HATASIDIR.

Çevrimdışı kardelen

• Yer: Hatay / İskenderun
  • 3198
  • +238/-0
Ynt: Boneliler! Nikâhınız kıyılana kadar çarşafa girin
« Yanıtla #2 : 08 Ekim 2009, 23:50:00 »
[b]Cesurca yazılmış güzel bir yazı... tşkk

Böyle zihniyeti Allah ıslah etsin. [/b]