Bazen Kendiyle Başbaşa Kalmak İster İnsan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Aşık-ı sadık

• Yer: İzmir
  • 840
  • +230/-0
  • Âşîk-ı sâdık
Bazen Kendiyle Başbaşa Kalmak İster İnsan
« : 08 Şubat 2009, 23:09:38 »
[b]Bazen Kendiyle Başbaşa Kalmak İster İnsan Yalnızlığıyla Durulmak Bir An Bile Olsa Dünyada Tek Kalmak Yada Öyle Hissetmek İsterHerkes Fazlalıktır Sanki Aile,dost,SevgiliKimsenin Sesini Duymak İstemez ya Ve Hiçbirşeyin Umrumda Olmamasını Sadece Bir An İçinİşte Öyleyim Sanki İstiyorum ki Geçmişi Geleceği yaşanılanı ve Yaşanalıcakları Düşünmeyeyim Sırf Kendim Olayım Kendimle Kalayım

Bir Ben Çıkartayım Benim içimdenÖyle Bir Ben ki Herşeyi Silsin ZihnimdenDünyaya Yeniden Gelmiş Gibi OlayımO kadar Olayım ki Bebek Gibi Kokayım YenidenYeniden Öğreneyim Okuma Yazmayı Ve de Oyun Oynamayı Ama Hayatla Değil Çocukça OyunlarıKörebe Oynayayım Mesela Kapayayım Gözümü Ve Açtığımda Değişsin DünyaDeğişsin HayatSaklambaç Oynayayım Yahut Saklanayım En Ücra Köşelere Bulamasın Beni Karamsarlığım Geçmişim Gelmesin Peşimden Kovalamaca Oynarken Ardımda Bırakayım AcılarımıGözyaşlarımı Uçurtma Yapıp Uçurayım Göklere Yağmur Olup Yağsınlar Gitsinler

Ağır mı Geliyor Bir Zaman Sonra Herşey İnsana Yoksa Ben mi Ağırım Bu DünyayaKaçta Kaçı Toplarsam Bir Ben Ederim Acaba Yoksa Etkisiz Elemanmıyım Anlamam ki MatematiktenŞiirler Yazsam Döksem İçimi Hangi Satırlarda Bulurum BenliğimiKarmakarışık Darmadağınım Annem Görse Yüreğimdeki Dağılmışlığı Kızar mı Odamı Dağınık Gördüğü Gibi

Ben Yine Döneyim Hayatın KendisineSorular Cevaplar Bitmiyor Zamanda Yetmiyor Üstelik SorgulamayaHayatın Götürdüğü Yere Gitmek En İyisi Bu Satten Sonra Gönüldeki SevdaylaBir Yol Çizmişim Yürüyorum Ama Nereye Bilmiyorum Hatalarımla Sevaplarımla Yaşananacak Günlerimi Yanıma Alıp Birde Asi Yüreğimle Sevdamı Yeni Bir Yola Giriyorum Ve Kendimi Ardımda Bırakıyorum Yeni Bir Ben Oluyorum Umutlarımla Ve İyiki Var Onlar Diyorum[/b]