skandal düğün

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Halime

• ***Sen kaldırım taşlarını dize dur önüme, ben toprağa basa basa senden uzaklaşıyorum ***
  • Yer: İsk€nd€run
  • 2695
  • +198/-0
  • Ve Birgün Bu Dünya Gül Bahçesine Dönecek..
skandal düğün
« : 02 Kasım 2008, 12:12:32 »
[b]
[img]http://static.guncel.net/archive/9597/qnyPdOwt0Ts.jpg[/img][color=red]Küçük kızın 6 bin 138 dolar karşılığında babası tarafından evlendirilmek istendiği belirlendi[/color]
Gelin 4, damat 7 yaşında, imam gözaltında

DÜNYA Pakistan'ın Karaçi kentinde polis, 4 yaşındaki bir kız çocuğu ile 7 yaşındaki bir erkek çocuğunun evlendirilmesine engel oldu ve bir imamı gözaltına aldı.

Polis, şikayet üzerine evlenme töreninin yapıldığı eve düzenlediği baskında, çocukları evlendirmeye çalışan imamı gözaltına aldı. Küçük kızın, babası tarafından 500 bin rupi (6138 ABD Doları) karşılığında evlendirilmek istendiği belirtildi.

Bazı görgü tanıkları evliliğin, aileler arasında uzun süredir devam eden anlaşmazlığı çözmek için yapılmak istendiğini kaydetti. Polis, erkek çocuğun babasının yakalandığını, ancak kız çocuğun babasının kaçtığını belirtti.[/b]

Çevrimdışı Halime

• ***Sen kaldırım taşlarını dize dur önüme, ben toprağa basa basa senden uzaklaşıyorum ***
  • Yer: İsk€nd€run
  • 2695
  • +198/-0
  • Ve Birgün Bu Dünya Gül Bahçesine Dönecek..
skandal düğün
« Yanıtla #1 : 02 Kasım 2008, 12:15:31 »
[b]İlkokula giden çift evleniyor...

Şeriat ile yönetilen Suudi Arabistan'da 11 ve 12 yaşında iki çocuk düğün-dernekle evlendirildi. S. Arabistan'da yayımlanan Saudi al-Riyadh gazetesinin haberine göre, ülkenin muhafazakâr Jizan bölgesinde yapılan düğünle dünya evine giren 12 yaşındaki damat ile 11 yaşındaki gelinin birbirlerinin kuzeni olduğu da belirtildi.

İLKOKULA GİDİYORLAR

Çocuk çiftin halen ilkokula devam ettiklerini yazan gazete, düğünün iki ailenin de rızasıyla yapıldığını kaydetti. S. Arabistan'da yasalar evlilik için belirli bir evlilik yaşı saptamıyor. Evli çocukların okullarını bitirecekleri vurgulandı[/b]

Çevrimdışı mert

• *
  • Yer: iskenderun
  • 3
  • +0/-0
skandal düğün
« Yanıtla #2 : 08 Kasım 2008, 12:11:24 »
[color=green]aaaa evlilikler insanlarca artık oyuncak olarak çocuklara oyuncakmış gibi gösteriliyor hayatın ve insanlığın en önemlisi evlilik ne hallere geliyor bu ülkemizde de boşanmaların artması evliliğe verilen önemin gitgide azalmasına neden oluyor allah bizleri ve insanlığı bu durumlara düşürmekten sakınsın. aaaa[/color]