Kova Burcu - Yeni yıl Burç Yorumunuz!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı D®agon

• Ezberletmez Öğretir
  • Yer: Ankara
  • 11650
  • +524/-0
    • Arif Hocam
Kova Burcu - Yeni yıl Burç Yorumunuz!
« : 01 Ocak 2014, 14:29:42 »
[img width=300 height=200]http://www.uyanangenclik.com/gallery/1_01_01_14_1_51_57.jpeg[/img]

[img]http://www.uyanangenclik.com/gallery/1_01_01_14_2_29_00.bmp[/img]

Başkalarının yaptığı yanlış seçimlerin sorumluluğu üstlenmekten kaybettiklerinizin hesabını yapmaktan ve geçmişle yaşamaktan bitmiş bir ilişkinin hüznünü yaşatmaktan yorulmadınızmı? Cevabınız EVET ise şimdi hayatınızı daha keyifli hale getirecek arayışlar başlangıçlar yapmak için hazırsınız demektir! 2014 Enerjileri başkaları için yaşamaktan başkalarının üzerinizde kurmaya çalıştığı hakimiyete son verip hatanızla sevabınızla kendiniz olmanız için destekliyor sizleri. Ruhunuzu özgür bırakın ve içinizden gelenleri gür bir sesle haykırın hayata...

Yılın ilk 2 ayı ortaklaşa işleri olan Kova’lar ayrıntılara önem verin ve kontrollü davranmaktan çekinmeyin. Çekinmeyin ki birlikte çalıştığınız insan eteğinde ki taşları döksün Ak Kara ortaya çıksın ve her iki taraf içinde kazançlı olacak kararlar alınsın. Siz kariyer hayatınızda mucizeler yaşamasanızda hızlı ilerlemeler kaydedecek mesleki başarınızla bulunduğunuz sektörde adınızdan sıklıkla söz ettireceksiniz. Finansal konularda özellikle yılın 2nci yarısı Haziranla birlikte beklentileriniz çok üzerinde gelirler elde ederek işinizi büyütebilir. Kendi işinizin patronu olabilirsiniz. İletişimin gezegeni Merkür ilk ‘’R’’ Geri hareketi 6 Şubatta Balık burcunda başlayacak 28 Şubatta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek iş ve finansal konularda etkili olacak.

Bu dönemde internet üzerinden alışveriş te bulunmak finansal kaynakları değerlendirmek kayıplara neden olabilir. Yeni iş teklifleri alım satımlar için de beklemede kalınması gereken bir dönem. İmza altına almanız gereken evraklar varsa bu sure içinde okuduğunuzu anladığınızdan emin olun aksi halde ilerleyen zaman içinde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Merkür 2nci ‘’R’’ Geri hareketi 7 Haziranda Yengeç burcunda başlayacak 18 Haziranda İkizler burcuna geçiş yaparak 2 Temmuzda ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. Merkür 3ncü ‘’R’’ Geri hareketi 4 Ekimde Akrep burcunda başlayacak 11 Ekimde Terazi burcuna geçiş yaparak aynı burçta 25 Ekimde ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek.

Yılın Şifresi: Beni ben yapan değerlerime sahip çıkıyorum. Tekrarlardan uzaklaşıp yeni başlangıçlara AŞK’la yürüyorum...

Astrolog Şenay YANGEL