Sümeyyenin kizlari..

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Halime

• ***Sen kaldırım taşlarını dize dur önüme, ben toprağa basa basa senden uzaklaşıyorum ***
  • Yer: İsk€nd€run
  • 2695
  • +198/-0
  • Ve Birgün Bu Dünya Gül Bahçesine Dönecek..
Sümeyyenin kizlari..
« : 30 Eylül 2008, 23:16:49 »
[b][color=purple]SUMEYYENIN KIZLARI

Sümeyye!.. Ammarin annesi Sümeyye!.. Yasirin sevgili esi Sümeyye!.. Müminlerin cefakar annesi Sümeyye!..

Ve... Ve Islamin ilk sehidi Sümeyye!..
Son mübarek dinin, son mübarek peygamberin ilk sehidi...

Evet!.. Evet, türlü iskencelerden sonra Ebu Cehilin kalbine sapladigi mizrak ile sehadet serbetini içen Sümeyye. Kocasi Yasir ve iki oglu ile günlerce iskenceye maruz kalan Sümeyye!

O, müsriklerden iskence gördü. Ebu Cehil tarafindan da sehid edildi.

Kizgin Mekke kumlarinin üzerine yatirilip iskence edilen... El ve ayaklarina dört deve baglanan ve develer dört ayri istikamete dogru sürülerek kollari ve bacaklari un ufak edilen... Lat, Menat ve Uzza putlarina imana davet edilen kadin Sümeyye!

Allah ve Rasulüne olan imanindan cani pahasina vazgeçmeyen... Ölümü sevgiliye kavusmak istercesine severek karsilayan... Dünya ve dünyadaki nimetleri bir çirpida reddeden... Küfür nizaminin yikilisini kani ile çabuklastiran... Ve bütün müminlerin annesi olma serefine nail olan o güzel anne Sümeyye!..

Ebu Cehiller, Ebu Lehebler yine is basindalar. Bu kez Sümeyyenin kizlarina musallat oldular. Zaten Sümeyye anne ta o gün bunlari bizlere haber vermisti. Gördügü iskenceler ile... Akitilan kanlari ile... Ve verdigi cani ile anlatmisti bize.

Kizlarima sahip çikin demisti. Sahip çikin benim davamin takipçisi kizlarima!.. Ogullarim Ammar ve Abdullah bana sahip çiktilar. Benimle beraber ayni zulüm ve iskenceleri metanetle karsiladilar. Siz de kizlarima sahip çikin diye haykirmisti.

Dün Sümeyyeler bedel ödediler. Bugün de kizlari bedel ödüyorlar. Günümüzün Ebu Cehilleri onlari bir bir katlediyorlar! Gürüzler, Alemdarogullari, Serterler ve ötekiler Sümeyyenin kizlarina zulmediyorlar. Yani günümüzün Ebu Cehilleri!..

Sümeyyenin kizlari yerlerde sürükleniyor.
Otobüslerle toplanip dag basina atiliyorlar.
Idam ile yargilaniyorlar.
Hapsediliyorlar.
Üzerlerine panzerler sürülüyor. Pompali tüfeklerle katlediliyorlar.
Fakat Sümeyyenin ogullari ortalikta gözükmüyorlar nedense!

Neredesiniz ey Sümeyyenin ogulari?

Nerelere kayboldunuz?
Nazar mi degdi sizlere?
Hangi delikte Allahin vaadini bekliyorsunuz?

Çiksaniza ortaya!
Korkmayin!..
Iman edin!..
Allah herseyden daha büyük ve güçlüdür.
Çikin ortaya artik! Çikin!..
Iman tazeleyin ve Sümeyyenin ogullarina yarasir bir biçimde zulme karsi durun!..
Yilmayin..
Ürkmeyin...
Dagilmayin...
Eger Allaha inaniyorsaniz, siz üstünsünüzdür.
Korkaklik ederek zalimleri üstün hale getirmeyin!

Size sesleniyorum anne ve babalar!..
Okulun önünde kizlarini döverek baslarini açtiran anne ve babalar...
Kizlarini eve hapsedip, günde üç ögün dayak atan anne ve babalar...
Kizlarin namusuna tabelles olan cebi dolu kodamanlar... Ben sana yardim ederim diyerek, sahte bir nikah ile kiz çocuklarin namusuna tebelles olan ve üç gün sonra da kapi disari eden dini bütün(!) adamlar...
Kizlarinin davasina sahip çikmayan anne ve babalar...
Söyler misiniz, siz kimsiniz? Sizler kimin ogullari ve kizlarisiniz? Sümeyyenin mi, yoksa Ebu Cehilin mi?

Yoooo!.. Sizler asla Sümeyyenin kizlari ve ogullari olamazsiniz! Çünkü o südü bozuk kiz ve oglanlar dogurmadi. Asla!.. Asla!.. Asla o haramzade çocuklar edinmedi.

Sümeyyenin kizlarina zulmedenler!.. Sizler, olsa olsa Ebu Cehilin çocuklari olabilirsiniz. Yaniliyor muyum acaba?..

Hadi, hayir bizler Ebu Cehilin ogullari ve kizlari degiliz deyin!

Diyemezsiniz... Aslinizi inkar edemezsiniz... Ebu Cehilin izinde olmaktan vazgeçemezsiniz...

Ey Sümeyyenin elleri öpülesi kizlari!..
Sizlere de yalvariyorum! Siz de sahip oldugunuz iffet, namus ve serefinize halel getirmeyin! Eger kendinize sahip çikmazsaniz, bu Sümeyye annenin davasina ihanet olur. Huzur-u Ilâhide sizlerden sikayetçi olurum.
Allah Teâlâ yardimciniz olsun.

Amin!![/color][/b]

Çevrimdışı D®agon

• Ezberletmez Öğretir
  • Yer: Ankara
  • 11650
  • +524/-0
    • Arif Hocam
Sümeyyenin kizlari..
« Yanıtla #1 : 30 Eylül 2008, 23:50:40 »
  103  ggüüll  aarroo