İSYANKAR KARDEŞİME YAZIYORUM….

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Halime

• ***Sen kaldırım taşlarını dize dur önüme, ben toprağa basa basa senden uzaklaşıyorum ***
  • Yer: İsk€nd€run
  • 2695
  • +198/-0
  • Ve Birgün Bu Dünya Gül Bahçesine Dönecek..
« : 21 Eylül 2008, 21:09:16 »
[color=green][b]Rabbim duasız bırakmasın.

istediğin şeyi verseydi belki şu andakinden dahada isyankar ve kötü durumda olacaktın ve neden allahım diyecektin…ilerde çok şükür ki olmamış diyecein bi olay için şimdiden böle isyan edip sonra o olayın olmaması mükafatını alıca allahın karşına hangi yüzle çıkacaksınız merak ediyorum..
kabul ediyorum bende çom isyan ettim olmuyor olmuyor dedim ama bu sitedeki yorumlar beni kendime getirdi,kimseye istesemde kötü davranamadım..benim dileklerim olmuyorsa öbür insanların ne suçu vardı bunda ki onlara kötü davraniim..bana kötü davranandanda uzak durdum..yine dayanamayıp iyilik yaptım gene kötülk gördüm gene uzak durdum..bi insan yedisinde neyse yetmişindede o olacaktır…sadece yedisine göre daha sabırlı ve olgun bi kişilk çizer…bakın bence isyan etmeyin ve saburlı olun…allahtan o tek istediğiniz O SİZİN İÇİN ÇOK ÖNEMLİ DİLEK YERİNE SABIR DİLEMENİZİ TAVSİYE EDECEĞİM….ÇÜNKLÜ ALLAH SİZE SABIR VERİRSE O DİLEĞİNİZİN ÜSTÜNE BUKADAR DÜŞMEZ OP DİLEĞİNİZ OLMADI OLUCAKMI OLMİCAK MI VS DİE BÖLE UMUTSUZ VE İSYANKAR OLMAZSINIZ…
BELKİ DİLEĞİNİZ OLACAK AZICIK DAHA SABRETSENİZ NERDEN BİLİYORSUNUZ?BELKİ OLMASI İÇİN HAYIRLI ZAMAN ŞİMDİ DEĞİL…BELKİ Bİ GÜN BELKİ Bİ YIL SONRA OLUCAK…BENCE SİZ ALLAHTAN ÖNCE SABIR DİLEYİN…DİLEĞİNİZ OLMADI DİYE İÇİNİZDE SİZİ SIKAN NEFSİNİZ İSYAN ETTİĞİNİZ ZAMAN SANKİ SİZİ RAHATMI BIRAKIYOR MUTLU MU EDİYOR…YADA ŞÖYLE SÖYLEYİM DUALARA İNANMAYINCADA MUTSUZSUNUZ İNANINCADA OLUMUYOR DİYORSUNUZ..BNCE DUASIZ KALMAKTAMNSA DUALARA SARILIP BU ZOR DÖNEMİ EN AZ HASARLA ATLATMAYA ÇALIŞIN DERİM BEN…BANA SİTEDEKİ BÜYÜKLERİM BUN ÖĞRETTİ..İİ GÜNLER:-!
  alıntı_burcu[/b][/color]

Çevrimdışı pover

• Yer: İstanbul
  • 123
  • +3/-0
Ynt: İSYANKAR KARDEŞİME YAZIYORUM….
« Yanıtla #1 : 21 Eylül 2008, 22:56:18 »
aarroo  103