Annemizin yaptıklarına karşılık bizm yaptıklarımız

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sevgi

• Yer: konya
  • 407
  • +42/-0
1 YAŞINIZDAYKEN...sizi elleriyle besledi ve yıkadı onu uyutmayarak teşekkür ettiniz

2 YAŞINIZDAYKEN...size yürümeyi öğretti  size seslendiğinde ondan kaçarak teşekkür ettiniz

3 YAŞINIZDAYKEN...size özenle yemekler hazırladı tabağınızı masanın altına dökerek teşekkür ettiniz

4 YAŞINIZDAYKEN...elinize rengarek kalemler tutuşturdu,bütün evin duvarlarını boyayarak teşekkür ettiniz

5 YAŞINIZDAYKEN...sizi cici kıyafetlerle süsledi  gördüğünüz ilkçamur birikintisine atlayarak teşekkür ettiniz

6 YAŞINIZDAYKEN...okula kadar sizinle yürüdü,sokaklarda"GİTMİCEEEEEMM"diye bağırarak teşekkür ettiniz

7 YAŞINIZDAYKEN[url=http://www.uyanangenclik.com]...[/url]size bir top hediye etti komşunun camını kırarak teşekkür ettiniz

9 YAŞINIZDAYKEN...size piyano öğretmeni buldu notaları birgün bile çalmayarak teşekkür ettiniz

10 YAŞINIZDAYKEN...doğum günü partilerinden dansderslerine kadar heryere sizi arabayla götürdü,arabadan fırlayıp giderken arkanıza bile bakmadan teşekkür ettiniz

11 YAŞINIZDAYKEN ...sizi arkadaşınızla sinemaya götürdü"SEN BİZİMLE OTURMA"diyerek teşekkür ettiniz

12 YAŞINIZDAYKEN ...zararlı tv programları seyretmemenizi söledi,o evde yokken hepsini izleyerek teşekkür ettiniz

15 YAŞINIZDAYKEN...yurt dışında yaz kampına yolladı bir satır mektup yazmayarak teşekkür ettiniz

17 YAŞINIZDAYKEN ...arkadaşınızla partiye gitmenize izin verdi,bir telefon bile etmeden sabaha karşı eve dönerek teşekkür ettiniz

19 YAŞINIZDAYKEN ...okul masraflarınızı karşladısizi arabayla kampüse götürdü ve eşyalarınızı topladı,arkadaşlarınız alay etmesin diye kampüs kapısında vedalaşarak teşekkür ettiniz

21 YAŞINIZDAYKEN...iş hayatı ve kariyerinizle ilgili size fikir vermek istedi,ben sizin gibi olmayacağım diyerek teşekkür ettiniz

22 YAŞINIZDAYKEN...kep giyme töreninizde size gururla sarıldı,avrupa seyehati için para isteyerek teşekkür ettiniz

24  YAŞINIZDAYKEN...uzun zamandır çoktığınız insanla tanışmak istedi,zamanını ben bilirim diyerek teşekkür ettiniz

25 YAŞINIZDAYKEN...düğün masraflarınızı karşıladı sizin için hem mutlu oldu hem duygulandı..dünyanın bir ucuna taşınarak teşekkür ettiniz..

30 YAŞINIZDAYKEN ...bebek bakımıyla ilgili akıl vermek istedi.."artık bu ilkel yöntemleri bırak"diyerek teşekkür ettiniz

40 YAŞINIZDAYKEN ...sizi arayıp akrabanızın doğum gününü hatırlattı,anne işim başımdan aşkın diyerek teşekkür ettiniz..

50 YAŞINIZDAYKEN...O ÇOK HASTALANDI HAFTASONU ONU GÖRMEYE GİTTİĞİNİZDE ÇOK MUTLU OLDU...ONA YAŞLILARIN ÇOCUK GİBİ NAZLI OLDUĞUNU SÖLEYEREK TEŞEKKÜR ETTİNİZ...

DERKEN BİRGÜN O ÖLDÜ...OGÜNE KADAR ONUN İÇİN YAPMADIĞINIZ NE VARSA KALBİNİZE BİR YILDIRIM GİBİ DÜŞTÜ

EĞER HALA SİZİNLEYSE,ŞİMDİ ONU HERZAMANKİNDEN DAHA ÇOK SEVİN....VE ONU İNCİTMEYİNNN[color=green][color=black][/color][/color]

Çevrimdışı cangema

• Yer: Ankara
  • 117
  • +13/-5
Ynt: Annemizin yaptıklarına karşılık bizm yaptıklarımız
« Yanıtla #1 : 13 Mayıs 2008, 10:30:15 »
103    [color=purple]   kardeşi[/color]m           103       

okk

Çevrimdışı Halime

• ***Sen kaldırım taşlarını dize dur önüme, ben toprağa basa basa senden uzaklaşıyorum ***
  • Yer: İsk€nd€run
  • 2695
  • +198/-0
  • Ve Birgün Bu Dünya Gül Bahçesine Dönecek..
« Yanıtla #2 : 17 Mayıs 2008, 08:44:29 »

aarroo    103       öppp   (+)

Çevrimdışı Sümeyye Sude

• Yer: izmir
  • 787
  • +219/-0
  • BAKMA SUSKUN DURDUĞUMA DAĞLARINDA SESİ ÇIKMAZ
Ynt:Annemizin yaptıklarına karşılık bizm yaptıklarımız
« Yanıtla #3 : 17 Mayıs 2008, 10:25:12 »
[b][color=green]annelerin   rızasını  almadan   cennete  giremeyiz..çok  güzel  kardeşim [/color] [/b]   103     okk

Çevrimdışı Güneş

• 427
  • +121/-0
« Yanıtla #4 : 30 Mayıs 2008, 18:47:54 »
Cennet annelerımızın ayagının altındadır.ben annemsız yasayamam
gll
ayrı evım olacagından sımdı nasıl ayrılacagım dıye dusunuyorum onsuz olamam.ama mecburuz.ayrı yuvamız oldugundan