Mobil Uyumluluk Neden Önemli? - Mobil Uyumluluk Testi Aracı - Search Console

  • 0 replies
  • 652 views

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı D®agon

  • Her Şey Senin Rızan İçin Allah'ım.
  • *
  • 11539
  • +523/-0
  • Cinsiyet: Bay
    • bilyonmuWeb sayfanız mobil uyumlu mu?

Bu araç sayesinde Ziyaretçilerin, sayfanızı mobil cihazda ne kadar uyumlu olduğunui test edebilirsiniz.
Sayfanızın durumunu görmek için bir sayfa URL'si girmeniz yeterli.

Mobil Uymluluk Testi İçin Aşağıdaki Linke Tıklayın:
 leftt  Linkleri gorebilmeniz icin izniniz yok! Uye ol veya Giris yapMobil Uyumluluğa Önem Verilmesi Gereken 8 Neden

1. Mobil, çok yaygın
İnsanlar her zamankinden daha fazla mobil ekranlara bakıyor IDC araştırmalarına göre insanlar akıllı telefonlarını kullanarak günde ortalama 195 dakika harcıyor. İlk kez pazarlamacılar tüketicilere 7 gün 24 saat erişebilir hale geldi. Bu nedenle alışveriş, hizmet, ürün bilgileri veya şikâyetler olsun ister istemciylede müşterilerle etkileşime hazır olmalısınız. Bu hakkı alın ve uzun sürdüğü müşteri deneyimini sağlayabilirsiniz.

2. Mobil ticaret gerçektir.
Alışveriş, cihazlar arasında geçiş yapmıştır. E-ticaret eskiden masaüstü etkinliği olduğu yerlerde, insanlar cep telefonlarına dönüyor. HubSpot'a göre, mobil ticaret 2017 yılının sonuna kadar toplam e-ticaret kârının% 24,4'ünü gerçekleştirecek. Buradan, diğer eğilimler ortaya çıkıyor. Instagram, "Şimdi Mağaza" düğmeleri ile reklam yayınladı, Pinterest nihayet "Buyable Pins" i açtı ve Google son dönemde mobil alışveriş yapan kullanıcılara bir "Satın Al" düğmesinin kullanıma sunulacağını açıkladı. Artık, markalardan, mobil ziyaretçiler için, mobil cihazlara özel reklamcılık, arama motoru pazarlaması ve mobil cihazlara uygun web sayfalarını kullanarak, satın aldığı sayaçların önüne geçmek için, mobil gelir akışından yararlanmak.

3. Alışveriş yapan kişiler fiziksel mağazada cep telefonlarını da kullanıyorlar.
Fiziksel mağazada da mobil gücünü hafife almayın. Perakendeciler, mobil cihazların mağaza içi deneyimine nasıl entegre edileceğini ve mağazadaki katılımı nasıl artıracağına bakmalıdır. Hiper hedefli mobil reklamlar ve SMS pazarlama, başlamak için iyi bir yer.
 
4. SMS pazarlamasının evrimi.
SMS pazarlaması, e-posta gelen kutularının dağınıklığı veya diğer kanalların gürültüsü olmadan mesajınızı doğrudan insanların eline almanın güçlü bir yoludur. Nielsen Mobile araştırmalarına göre, metin mesajları yalnızca en az% 90 ortalama açık bir orana sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda insanların yollarını tam anlamıyla durdurabiliyorlar - şaşırtıcı bir% 98 insan bu küçük uyarı sesinden sonra üç dakika içinde bir SMS mesajı okuyacak. Yani, SMS'in gücüne dokunmuyorsanız, şimdi başlama zamanı.

5. Mobil uyumlu siteler daha üst sırada yer almaktadır.
Bu yılın nisan ayında Google, algoritmasını değiştirdi; bu nedenle, mobil cihazlar için optimize edilmiş siteleri optimize edilmemiş sitelerden daha yüksek bir oranla seçti. İşletmeler, web sitelerinin Google kıyametine kurban gitmediklerini garanti altına almaya çalışırken hızla "Mobilegeddon" olarak adlandırıldı. Arama devinin yaptığı şey, mobil cihazların hayatımızda önemini resmen kabul etmekti ve işletmelerin ayakta kalmasını ve dinlenmesini sağladı. web siteniz mobil cihazlarda görünmüyor, okunuyor ve iyi performans göstermiyor, arama sonuçlarında sıkıntı çekiyor.

6. Mobil reklam harcamaları masaüstünü geçecektir.
TV'de reklam dolarının bağlandığı ve bastığı günleri hatırlıyor musun? O günler hızla soluyor. Şimdi, elimizde reklam doları tutuyoruz. Genel olarak, mobil web trafiği masaüstününkini geçiyor - ve markalar, bunun reklam harcamalarınız için ne anlama geldiğini anlıyor. Uzmanlar önümüzdeki birkaç yıl içinde masaüstü harcamalarının yaklaşık 25 milyar dolar olacağını ve mobil cihazların 2019 yılına kadar toplam harcamanın% 72'sini oluşturacağını öngörüyor. Reklam doları akışı gören bir yer de uygulamalar. Kullanıcılar, mobil web'den daha fazla uygulama harcadığı için markalar daha büyük uygulama içi bütçeler için bastırıyor.

7. Mobil, kullanıcıların içeriği tüketim biçimini değiştiriyor.
Cep telefonlarını kullanarak her zamankinden daha fazla içerik tüketen insanlar markalar, hikayeleri anlatmak ve tüketiciyle bağlantı kurmak için mobil cihazları nasıl kullanabileceklerini anlamak için yarışıyorlar. Bu sadece içeriğin küçük, dikey bir ekranda iyi görünmesi ile ilgili değildir; Bu, oyunlar gibi esnek, taşınabilir içerik yapıları ve deneyimleriyle denemeyi denemekle ilgilidir.

8. Daha fazla mobil, daha fazla tüketici veri anlamına gelir.
Tüketici trendlerinin mobil alaka düzeyine bağlı olarak değişen yüzü ile pazarlamacılar, kullanıcılar ve mobil cihazlardaki önemli verileri izlemek ve ölçmek için çok çalışmalıdır. Yalnızca, markaların tüketicilere alaka ve değer katmaya devam edebilmesi hedefleniyor. Ama mobil ile bir başka heyecan verici gelişme geliyor. Mobil tüketici verileri, markaların bir tüketicinin kesin konumuna dayalı olarak hedef olmasını ve trafiğin fiziksel mağazalara taşınmasını sağlar.


 

Bunlarda İlginizi Çekebilir

  Konu / Başlatan replies Son İleti
0 replies
1322 views
Son İleti 25 Eylül 2011, 11:04:54
Gönderen: Uyanan Gençlik
0 replies
4911 views
Son İleti 14 Kasım 2012, 15:30:40
Gönderen: busegül
0 replies
1177 views
Son İleti 24 Aralık 2012, 09:28:29
Gönderen: busegül
0 replies
1937 views
Son İleti 01 Şubat 2013, 22:41:30
Gönderen: D®agon
2 replies
2177 views
Son İleti 14 Mayıs 2013, 22:13:20
Gönderen: D®agon
0 replies
894 views
Son İleti 24 Ocak 2015, 16:54:03
Gönderen: Bilgecan
0 replies
569 views
Son İleti 14 Kasım 2017, 08:25:56
Gönderen: D®agon
0 replies
304 views
Son İleti 24 Şubat 2018, 08:41:07
Gönderen: Ders Hocası
0 replies
309 views
Son İleti 12 Mayıs 2018, 15:18:36
Gönderen: Uyanan Gençlik
0 replies
231 views
Son İleti 12 Mayıs 2018, 15:22:12
Gönderen: Uyanan Gençlik