ilginç ata sözleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı evren

• 166
  • +48/-0
ilginç ata sözleri
« : 25 Aralık 2008, 08:31:55 »

[color=blue]
[b]İnsan yüreği, kaç yaşında olursa olsun ancak ona açılan yüreğe karşılık verir.  [/b]
Maria Edgeworth

[b]
İnsan çocukluğunu anımsayınca antik çağlarda yaşanmış gibi geliyor[/b]
Kathlen Fraser

[b]En iyi dostlarımdan kimileri  çocuklardır. Aslında tüm iyi dost-larım çocuklar...[/b]
J. D. Salinger

[b]
Kendinize gülebildiğiniz ilk gün büyümeye başlarsınız.[b][/b]
Ethel Barrymore

[b]Sen benim için, güzel dostum, asla yaşlı olamazsın. Çünkü seni ilk gördüğümde güzelliğin neyse şimdi de öyle görünüyor.[/b]
Shakespea   

[b]
İnsanların büyük çoğunluğu tüm mutluluklarını bir başka insanın eline bilerek koymaya çalışır. Bu tür mutluluk arayışı insanın olgun olmadığını gösterir. Olgun insan mutluluğunun temelinin kendi içinde olduğunu bilir.[/b]
Quentin Crisp

[b]Herşey aynı nefesten alır: Hayvanlar, insanlar, ağaçlar... Hayvanlar olmazsa insanlar ne yapar? Tüm hayvanlar gitse insanların ruhu büyük bir yalnızlığa boğulur; insanlar yalnızlıktan ölür.[/b]
Kızılderili Reisi Seattle

[b]Doğuştan sahip olduklarınızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamınızın yoğrulmasıdır.[/b]
Diane Wakoski
  [b]
İki şeye hakkım olduğuna karar verdim: Özgürlük ve ölüm. Birine sahip olamazsam ötekini isterim çünkü hiç kimse beni canlı tutsak edemez.[/b]
Harriet Tubman

[b]Ne zaman yaşamını anlamsız, yüzeysel ve sıkıcı bulmaya başlarsan, şu dünya üzerinde kaç günün olduğunu düşün ve bu bilinçle davranışlarını gözden geçirerek yönlendir.[/b]
Don Juan Matu[/color]