Gönderen Konu: Vizyonumuz - Misyonumuz  (Okunma sayısı 2742 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı D®agon

• Ezberletmez Öğretir
  • Administrator
  • Süper Mega üye
  • +524/-0
    • Arif Hocam
Vizyonumuz - Misyonumuz
« : 13 Şubat 2017, 09:16:50 »
[b]Vizyonumuz:[/b]
Her öğrencilerimize eğitimin fedakarlık gerektiren zorlu mücadelesinde, destek olmak ve onu her yönüyle geliştirebilmek.
Değişen koşullarda, değişmeyen bir başarıyı yakalamalarına olanak sağlamak.

Milli ve manevî değerlerine bağlı, başarmayı kendine ilke edinmiş her öğrencinin başucu site kaynağı olmak.

Öğrencilerine rehberlik yapan, kısıtlı yaşam tecrübeleriyle fark edemeyebilecekleri ayrıntıları onlara hatırlatan, fakat kendi kararlarını almaları ve bu kararların sorumluluğunu üstlenmelerini cesaretlendiren eğitim anlayışını benimsemek.

Bireysel gelişimin sürekliliğini ve artarak devam etmesinin gerekliliğini esas alırken toplumsal düşünebilmeyi teşvik etmek.

Kendi değerlerini ortaya çıkarabilecekleri saygın üniversitelere yerleşmelerine vesile  olmak...

Bir akademik mükemmellik merkezi olarak anılmak.
Aldığı eğitimin karşılığını topluma verebilen ve insanlığın gelişimi için bunun önemini fark edebilen nesiller yetiştirmek.

Rasyonel ve adil bir altyapı oluşturarak değişimi yakalayabilen; buna bağlı olarak farklılık yaratan; ğrencilerine yaşanılan zamanın gereksinimlerine karşılık düşecek beceriler kazandıran bir site olmak.

Yediden yetmişe her kesime hitap ederek, temiz bir sitede, temiz içeriklerle sizlere faydalı olabilmek.

[b]Misyonumuz:[/b]
Uyanan Gençlik, bilgili, aydın, çağdaş, vizyon sahibi ve dinamik eğitim öğretim kadrosu ile öğrencilerimize bilgi üstünlüğünü, araştırıcılığı, girişimciliği ve yaratıcılığı teşvik ederek kaliteli bir eğitim sağlamaktadır.

Uyanan Gençlik olarak kendini tanıyan ve ifade edebilen, iletişim becerilerini kullanabilen, başkalarına saygılı, sorumluluk bilinci gelişmiş, dikkatli,duyarlı ve düşünceli; paylaşmayı bilen, takım ruhunun önemine inanan, doğayı tanıyan, doğaya karşı her zaman saygılı ve bedenine gereken önemi veren, kendisi ile barışık, öz saygısı gelişmiş, kendini geliştirme isteğiyle dolu bir nesli yetiştirmek için varız.

Uyanan Gençliğin en büyük misyonu, zamanın hızla gelişen şartlarında günceli yakalayabilmek üzerine kuruludur.

Değişen sınav sistemi ile beraber değişen ve her zaman yeni kalabilmeyi başaran bir site olmaktır.

Sistemdeki değişiklikler ne şekilde olursa olsun, sınav sisteminin bütün ihtiyaçlarına cevap verebilen özgünlükte ve yenilikte karşınızda olmayı hedeflemektedir.

Hedef, başarısı adım adım artan, gelişen ve geliştiren, daima yeni, daima özgün ve daima hazır, eğitim hayatının o en önemli duraklarında en hızlı çözüm üreten, atılan her isabetli adımı destekleyen bir rehber olmaktır.

Gayret bizden tevfik Allah''tandır. Bizim görevimiz gayret ve takiptir.

Voiser