Önemli Duyuru

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi D®agon

• Ezberletmez Öğretir
  • Yer: Ankara
  • 11650
  • +524/-0
    • Arif Hocam
Önemli Duyuru
« : 30 Temmuz 2008, 20:21:35 »
[b]Değerli Üyelerimiz,

21 Temmuz 2008 Pazartesi Saat 12:00'den itibaren sistemimize kimin tarafından yapıldığı henüz tespit edilemeyen, sistemimizi kilitlemeye yönelik çok büyük çaplı saldırılar yapılmaktadır.
Bu saldırılar sebebiyle sitelerimizin yayınında kesintiler olmaktadır.
İlk gün yoğun olan kesintiler bugün itibari ile oldukça azalmıştır.
Alınan önlemler neticesinde gün içerisinde azalarak tamamen ortadan kaldırılacaktır ve
sizlere alıştığınız kaliteli ve hızlı hizmet verilmeye devam edecektir.
sistemi kilitlemeye yönelik saldırılar için yazılımsal ve donanımsal olarak her türlü tedbir olmasına rağmen son yapılan saldırının çok profesyonel bir şekilde tasarlanarak işleme koyulduğu ve sitemizi hizmet veremez duruma getirmeye yönelik olduğu anlaşılmaktadır.
Ancak, gerek teknik bilgimiz gerekse maddi imkanlarımız bu durumla baş edebilecek seviyededir.

Bu kadar büyük boyutta ve profesyonelce yapılan bu saldırılara karşı tedbir almak için az da olsa zamana ihtiyaç duyulmuştur.

Verilen hizmetler ve siz değerli üyelerimizin bize olan güveni sayesinde elde edilen başarı, yapılan bu kadar profesyonel ve kapsamlı saldırıların nedeni hakkında az çok fikir vermektedir.
Bu bağlamda bizi ve sizleri bezdirme amaçlı yapılan bu saldırılara karşı yönetim ve
teknik ekibimiz 24 saat boyuca görevinin başındandır.
Yapılan saldırılara karşı almış ve alacak olduğumuz önlemler hizmet kalitemizin daha da artmasını sağlayacaktır.

Bizlere gösterdiğiniz anlayış ve güven için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla...

Site Yönetimi[/b]

Çevrimdışı Halime

• ***Sen kaldırım taşlarını dize dur önüme, ben toprağa basa basa senden uzaklaşıyorum ***
  • Yer: İsk€nd€run
  • 2695
  • +198/-0
  • Ve Birgün Bu Dünya Gül Bahçesine Dönecek..
Ynt: Önemli Duyuru
« Yanıtla #1 : 30 Temmuz 2008, 20:29:54 »
asss

kıskananlar çatlasın diyelim.....  aarroo    103    dragon...

Çevrimdışı crazy_man

• Yer: Ankara
  • 158
  • +12/-0
Ynt: Önemli Duyuru
« Yanıtla #2 : 01 Ağustos 2008, 19:25:34 »
Üzücü bir durum. gll

Yapanları Allah'a havale ediyorum.Allah belalarını versin.  duuaa  nooo