Gönderen Konu: Deli Fıkraları  (Okunma sayısı 35631 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı şahmeran

• Süper üye
  • +9/-2
  • HER GÜNE UFAK BIR TEBESSÜMLE UYANMAYI UNUTMA !
Deli Fıkraları
« : 03 Nisan 2008, 19:02:19 »
[color=blue].

Deli , kahveye girdiğinde soluk soluğaydı

Boş bir     masaya oturup ocağa seslendi;
- Bana bir çay ! çay geldi , şekerleri atıp karıştırdı.
   Garsonadan yine şeker istedi.  kihhh
   Onları da atıp karıştırdı,yeniden istedi.Garson;
- Sekiz şeker koydun çaya ,dedi şaşkın şaşkın,
- Koydum ama , işte görüyürsun, hepsi eriyor[/color] heheh

Çevrimdışı şahmeran

• Süper üye
  • +9/-2
  • HER GÜNE UFAK BIR TEBESSÜMLE UYANMAYI UNUTMA !
Salak Değiliz Deliyiz
« Yanıtla #1 : 03 Nisan 2008, 19:09:14 »
[color=teal]Adamın lastiği tam tımarhanenin önünde patlamış,kaldırıma ancak
yanaşabilmiş. Sonraki işlem malum... Kriko, stepne, bijon anahtarı
derken, birde bunların yanına talihsizlik eklenince,söktügü 4 adet bijon
yuvarlanıp yağmur mazgalına düşer. heheh
Mazgal açılır gibi değil, bijonlar görünür gibi değil.Talihsiz sürücü bir
sağına bakar, bir soluna bakar, çaresiz duygular içinde kaderiyle
başbaşa, kaldırıma çöker.
Olayı en başından beri tımarhanenin demir parmaklıklı penceresinden
izleyen bir deli,çaresiz adamın halini bir süre daha acıyarak izledikten
sonra seslenir;
- Ulan salaaak! Sen ne yapıyorsun orda öyle ?
- Sorma birader, lastik patladı ve değiştirirken bijonları mazgala
düşürdüm.
- Düşündüğün şeye bak! Sök öbür lastiklerden birer tane Sök hepsi 3
bijonlu olsun.
Adam bir lastiklere bakar birde deliye ve hemen işe girişir. Herşeyi
tamamlayıp bagaj kapağını kapatan sürücünün aklı deliye takılır.
Arabasına binmeden evvel döner dikkatli dikkatli adama bakar. Akıl
hastanesindeki adama seslenir:
-Senin ne işin var tımarhanede? diye sorar
- Biz burada ' delilik'ten yatıyoruz kardeim,' salaklık 'tan değil.  kihhh[/color]

Çevrimdışı sevgi

• Paylaşımcı üye
  • +42/-0
Deli Fıkraları
« Yanıtla #2 : 06 Nisan 2008, 18:22:49 »
Jim ile Mary akıl hastanesinde iki hastadır. Bir gün hastanenin yüzme havuzunun etrafında dolaşırken Jim aniden suya atlayıp en dibe batar. Bunu gören Mary hemen ardından atlar ve dibe kadar yüzüp Jim'i kurtarır. Tabii Mary'nin bu kahramanca davranışı hastanede olay olur. Bunu duyan başhekim de Mary'nin artık iyileştiğini düşünüp, hastaneden derhal taburcu edilmesi emrini verir. İşlemler yapılır, belgeler çıkartılır, Başhekim ayni gün Mary'nin yanına gider:
-Mary, sana bir iyi bir de kötü haberim var. İyi haberim, yaptığın kahramanca davranıştan ötürü anladık ki akli dengen tamamen yerinde ve böylece hastanemizden taburcu oluyorsun. Kötü habere gelince, kurtardığın hasta, Jim, intihar etmiş. Az önce odasının banyosunda kendisini asmış bulundu.
- Mary gayet sakin yanıt verir: “O intihar falan etmedi ki. Ben onu astım kurusun diye. “
hyhvv

Çevrimdışı sevgi

• Paylaşımcı üye
  • +42/-0
Deli Fıkraları
« Yanıtla #3 : 06 Nisan 2008, 18:24:15 »
Akıl hastanesinde bir gün bir hasta bakıcıyı yanına çağırır. "Bana çabuk 5 şişe kola getir" der. Hasta bakıcı buna kızar ve hastaya beş tokat atar ve "al işte kolalarını" der. Aradan zaman geçtikten sonra yine aynı hasta, bakıcıyı yine çağırır. Bu sefer hasta bakıcıyı tokatlar."Bakıcı ne oluyor?" der. Hasta cevap verir. "Şişeleri getirdim abi" kihhh

heheh

Çevrimdışı sevgi

• Paylaşımcı üye
  • +42/-0
Gülmeye hazırmısınız
« Yanıtla #4 : 06 Nisan 2008, 18:29:35 »
Akıl hastanesinden iki deliyi salıvereceklermiş. Doktorlar kendi aralarında. "Bunlara son bir test yapalım da görelim akılları başlarına gelmiş mi ?"demişler. Bunun üzerine iki deliyi bir masa başına getirmişler. Masanın üzerine bir kavanoz dolusu siyah zeytin, bir kavanoz dolusu da canlı hamamböceği dökmüşler ve "Buyurun beyler, yiyiniz." demişler. Delillerden bir tanesi hemen  zeytinlere saldırmış,ötekisi araya girmiş,  "Önce kaçanları yiyelim, öbürleri nasıl olsa duruyor!" hyhvv

kihhh kihhh kihhh
Doktor akıl hastahanesine havuz yaptırmış. Deliler buna çok sevinmişler;o kadar sevinmişler ki hemen havuza dalmaya başlamışlar,360 dalanlar,balıklama dalanlar. Doktor hastalarının birinin yanına yanaşmış''Havuzu nasıl buldunuz ?''diye sormuş. Deli de çok beğendiklerini,havuzun harika olduğunu söylemiş. Doktor da ''İyii.Yarın da havuza su dolduracaaz.!!''demiş

asss

Kendisini fare zannettiği için ailesi tarafından bir akıl hastanesine yatırılan adam, birkaç yıllık bir tedavinin ardından; iyice kendine gelmiş. Doktorlar, artık taburcu etmeyi düşündükleri hasta ile son bir görüşme yaparak,iyileştiğinden emin olmak istemişler. Adama sormuşlar:
-"Söyle bakalım; sen insan mısın, fare misin?" Adam gülümsemiş:
-"Doktor bey, o günleri geride bıraktım. Elbette ki ben bir insanım." Doktorlar, içleri rahatlayarak:
-"Tamam o zaman, artık burada kalmana gerek kalmadı", demişler ve çıkış belgelerini uzatmışlar. Birkaç dakika sonra, gruptaki doktorlardan biri bahçeye çıktığında, adamı bir ağacın arkasına saklanır halde görmüş.
-"N'oldu yahu? Sıkılmadın mı buradan, çıksana, git özgürlüğün tadını çıkar!"
-"İyi de doktor bey, orada bir kedi var!"
-"Eee, ne olmuş kedi varsa; hani sen artık bir fare olmadığını biliyordun?"
-"Ya doktor bey, ben fare olmadığımı biliyorum da; kedi benim fare olmadığımı nereden bilecek?" kihhh heheh

heheh heheh heheh

İki deli havuzun başında oturuyorlarmış.Biri kalkıp havuza şeker atmış.Havuzdan bir yudum almış ve tükürmüş.Arkadaşına:
-Havuza şeker attım ama tatlı olmadı.. Arkadaşı:
-Karıştırmadınki salak!

Delinin biri yolun kenarındaki uçurumda durmuş aşağıya bakarak "13, 13, 13...." diye söyleniyormuş. Oradan geçen biri, delinin ne yaptığını merak etmiş, yanaşarak " ne yapı...." diyemeden deli onu birden uçurumdan aşağıya atıvermiş ve devam etmiş "14, 14, 14......"

Yolculuktan dönen Idris, kahvede oturanlara sordu :
- Yahu pizum Temel nasil öldi?
- Kalpten cittu, dediler.
- Vasiyetu filan var miydu?
- Var idu. "Beni denize gömün" demis idu.
- Cömdünüz mü?
- Cömdük amma, mezarinu kazarken çok kayip verduk...

Voiser