Gönderen Konu: Doğum Odasında Bir Garip Tanık  (Okunma sayısı 2321 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crazy_man

• Süper üye
  • +12/-0
Doğum Odasında Bir Garip Tanık
« : 26 Mart 2018, 19:04:31 »
Hemşire, hastane koridorunda bekleyen adama yaklaştı ve gülümseyerek bilgi verdi:

"Doğum çok iyi gidiyor" dedi. "Bu olayı izlemek için içeriye girmek istemez misiniz?"

Adam, içeri girmek istemediğini söyleyince hemşire, doğum yapmakta olan kadının yanına geri döndü.

Aradan bir süre geçtikten sonra hemşire yeniden adamın yanına geldi ve herşeyin çok iyi gittiğini söyleyip, onu rahatlattıktan sonra, içeriye girmek isteyip istemediğini bir kez daha sordu. Adam bunu istemediğini bir kez daha söyledi ve terleyen elleri arasındaki araba anahtarı ile oynamaya başladı. Bebek artık görünmeye başladığında, hemşire dayanamadı ve yeniden dışarı çıkarak adamın yanına geldi ve kolundan çekerek onu zorla içeriye, doğum odasına aldı.

Bebek doğduktan sonra hemşire, adama bunun kaçırılmayacak bir an olduğunu söyledi ve "Zorla da olsa, sizi iyi ki içeri aldım" dedi.

Adam daha fazla dayanamadı ve ağlamaya başladı. Hemşire çok duygulandı. Ağlayan adama sarıldı ve bunun ne kadar özel bir an olduğunu belirtmeye çalıştı:

"Bir çocuğun dünyaya gelişi çok önemli bir olaydır" dedi. "Her baba çocuğunun doğumunu kesinlikle görmeli ve bu önemli olaya kesinlikle tanık olmalıdır."

Adam ağlamasını sürdürürken, hemşirenin konuşmasından güçlükle fırsat bulup, derdini söyleyebildi:

"Bu çocuk da benim değil, bu kadın da benim eşim değil, hemşire hanım" dedi. "Ben burada, doktora arabasının anahtarını vermek için bekliyordum!"
aaaa

Voiser