Sizce Kim Suçlu?

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Halime

• ***Sen kaldırım taşlarını dize dur önüme, ben toprağa basa basa senden uzaklaşıyorum ***
  • Yer: İsk€nd€run
  • 2695
  • +198/-0
  • Ve Birgün Bu Dünya Gül Bahçesine Dönecek..
Sizce Kim Suçlu?
« : 27 Nisan 2008, 15:28:25 »
[color=red]Bundan yaklaşık 13-14 yıl önce yaşanmış bir olay...
Bir köyde ölen kişiyi gömmek için bir minübüs tutulur. Minübüsün üstünde cenaze, içinde yakınları. Diğer köye giderler ve defnederler. Ancak dönüş yolunda sağanak şekilde yağmur başlar. Yolda bir kişi el eder minübüs durur. Adam binmek ister ancak şoför aracın içinde ayakta bile yer olmadığından yolcuyu alamayacağını söyler. adam ısrar eder, şoför adama isterse aracın üstünde bulunan tabutun içinde gidebileceğini söyler. adam çıkar yukarı girer tabutun içine. Aradan bir süre geçer, yolda bir adam daha el eder. Minübüs durur. adam binmek ister ama nafile. Minübüsün içi tıklım tıklımdır. Adam ısrar edince, şoför adama minübüsün üstüne çıkmasını ve tabutun yanında oturmasını söyler. Yolcu sağanak yağmurun altında beklemektense yağmur altında köye kadar gitmeyi kabul eder. Bir süre sonra tabutun içinde uyuya kalan adam uyanır ve tabutun kapağını açar. Olanlar olur. Tabutun yanında oturan yolcu kalp krizi geçirir ve ölür.

Olay mahkemeye intikal eder. Mahkeme karar veriri yargıtayda onaylar.

Sizce kim yada kimler suçlu bulunmuştur. [/color]

Çevrimdışı sevgi

• Yer: konya
  • 407
  • +42/-0
Ynt: sizce KİM SUÇLU???
« Yanıtla #1 : 27 Nisan 2008, 20:30:17 »
mantıklı ceveap vermek gerekirse söför suçlu.ama burası türkiye tabutun içindeki ölü bile suçlu bulunmuş olabilir...

Çevrimdışı Halime

• ***Sen kaldırım taşlarını dize dur önüme, ben toprağa basa basa senden uzaklaşıyorum ***
  • 2695
  • +198/-0
« Yanıtla #2 : 27 Nisan 2008, 20:44:37 »
  yaklaşıyorsunn
    goor

Çevrimdışı sevgi

• Yer: konya
  • 407
  • +42/-0
« Yanıtla #3 : 27 Nisan 2008, 21:01:18 »
ozaman şöyle diyelim.tabuta girip uyuyakalan adamdyanına oturan adamda suçlu bulunmuştur...

Çevrimdışı Halime

• 2695
  • +198/-0
« Yanıtla #4 : 27 Nisan 2008, 21:14:56 »
  sadece sen cevap verme digerleride versinnn          okk