Gönderen Konu: Temel Fıkraları  (Okunma sayısı 35840 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Nazenin

• d@ml@
  • Paylaşımcı üye
  • +154/-1
  • Umudum,çarem,tek dayanağım sensin Allahım.
Ynt: Temel Fıkraları
« Yanıtla #35 : 31 Mayıs 2008, 16:40:58 »
[b]Temel Fıkraları bu başlık altında toplanmıştır arkadaşlar.

Bundan sonra yollayacağınız 'Temel fıkralarını' buraya yollamanız ayrı başlık açmamanız rica olunur...[/b]

Çevrimdışı ayisigi

• Meraklı üye
  • **
  • +15/-0
« Yanıtla #36 : 05 Haziran 2008, 19:00:45 »
        Maç :)
Temel ile Dursun maç sahasının önünde köfte satarken Temel bir bilet bulur.Dursun'a şöyle der:Ula Dursun bu bileti al maçın durumunu öğrende gel, der.Dursungider ve maçın durumunu öğrenip gelir,durumu Temele anlatır:İki direk dikiyler,ortaya bir kabak koyiyler.21 avanak peşine koşiyler.İki direğin arasına girince gool diye bağriyler,bir de utanmadan kısa don giyiyler.

Çevrimdışı ayisigi

• Meraklı üye
  • **
  • +15/-0
Ynt: Temel Fıkraları Fenerbahçe Camiası
« Yanıtla #37 : 05 Haziran 2008, 19:05:48 »
Üniversitede sınavlar bitmiş fakat sonuçlar açıklanmamış. temel memlekete dönerken dursuna sen sonuçları ögrenince bana telefon et der. iki dersden şüpheliyim.Telefona babam çıkarsa olayı çaktırma eğer birisinden kaldıysam bugun alex i gördüm selamı var de ikisinden kalırsam tuncayla alex in selamı var de ben anlarım demiş. ve trabzona gitmiş. üç gün sonra akşam eve gelen temele babası seslenmiş.
- temel bugün seni dursun aradı
- ee ne dedi
-hal hatır sordu hepsi bu kadar
-başka
-sana bütün fenerbahçe camiyasının selamı varmış ;D ;D

Çevrimdışı ayisigi

• Meraklı üye
  • **
  • +15/-0
Ynt: Temel Fıkraları Doğanın Dengesi
« Yanıtla #38 : 06 Haziran 2008, 12:00:22 »
Temel ormanda ağaç kesiyormuş, o sırada çevreciler de ormanda yürüyüşe çıkmışlar, Temel'i bu vaziyette görünce bir güzel pataklamışlar... Temel üstü başı perişan halde köye dönerken Dursun a rastlamış, Dursun;
-Ula Temel bu ne hal böyle? diye sormuş, Temel de anlatmış;
- Ormanda ağaç keseydum, birden kalabaluk pir grup Doğan'ın yengesini bozmişum diye dövdü peni, halbuki ne Doğan'ı taniyruuum, ne de yengesuni.. kihhh

Çevrimdışı Leb-i Damla

• La taknetû..!
  • Tecrübeli üye
  • +270/-0
  • UMUT Dünyası mı, UNUT Dünyası mı?
    • Uyanan Gençlik
« Yanıtla #39 : 19 Eylül 2008, 23:34:30 »
[color=purple][b]Temel Sinemada

Adamin biri sinemaya gider. Tam sinemada film baslarken önüne saçini kazitmis biri oturur ve sinemanin isiklari bu saçini kazitmis adamin kafasina vurur... Arkasindaki adam bir turlu filmi izleyemez.

Adam içinden "sunun ensesine bi tane yapistirayim" der sonra "Oglum adam iri yari...
Ellese bile beni parçalar" diyip vazgeçerken yanina Temel oturur..

Adam Temel'e donup "Su kafasini kazitmis adamin ensesine bi tane vur sana 5 milyon verecem" der. Temel de dayanamaz adamin ensesine bi tane yapistirir ve devam eder "Ula Hasan sen burda miydin" der. Adam donup "Ne Hasani kardesim" der Temel de "Pardon kardesim karistirdim" der ve adam onune donunce 5 milyonunu alir.
dam dayanamaz ve Temel'e donup "Kardes bi tane daha yapistir sana 10 milyon verecem" der. Temel bi tane daha adamin ensesine vurur ve ilave eder

"Hasan sensin be yeme beni" Adam donup "Hasan degilim kardesim be " diyip on koltuklardan birine oturur.
Temel'in yanindaki adam artik filmi birakip bu kafasini kazitan adami aramaya baslar ve bulur hemen Temel'e donup "Bak kardesim iste oraya oturmus. Git ensesine bi tane daha vur sana cebimdeki tüm parayi verecem" der. Temel hemen kafasini kazitmis adamin arkasina geçip ensesine bi tane yapistirip

"Ula Hasan burda miydin, ben de yarim saattir arkadaki
adami sen sanip ensesine vuruyorum" der...
      [/b] [/color]

Voiser