EY AŞK Seninle başladı bütün sancılarım...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Black_house

• Yer: A'raf şehri
  • 4502
  • +462/-0
  • Sen, Seni Sevdiğinle Bil Ey Can! "O" Seninledir.
    • Uyanan Gençlik
[b]EY AŞK

Seninle başladı bütün sancılarım...

Ne zamanki düştün yüreğime yüreğine düşeceğim gün hasretim oldu. Seninle başladım bütün yolculuklara seninle nefes aldım bütün yolculuklarımın ağaç altlarında.. Sensin en çok özlediğim ve en çok sensin hayatın hasreti.

Kırlangıç kanatlarına takılır gözlerim körleşir sensiz yüreğim..Yapraklara degen ellerin onların savruluşundan bırakır kokunu nefeslere. Gecenin zifiri karanlığında güneşe dokunmak gibi seni bulmak. Yanışını bile hissetmezsin aydınlığının sarhoşluğunda..,Sensiz bütün noktalarım boş ey bütün noktaları tek hecede toplayan seyyah! Yağmurlara asayım seni yağ toprağıma insanlarımın nasırlaşmış şuurlarına yağ.. idrakinden nasip ver fehmin ırmakları aksın çoraklaşmış dünyamızda.. Dol gecemize gir gizlice yıldızlardan gözlerimize, ışıgınla bakalım kainat sarayına.

Ey bütün renkleri taşıyan gökkuşağım; ömrümüz birer çöl dikeni gibi batsada bağrına sen yinede deniz fenerim ol yolculuğumda.. zerrelerin imbiğinden geçir beni, solmayan mürekkebinle yaz beni yeniden. ÇÜRÜMEME izin verme sakın umudum ol! Gelde ummanından katre ver zoruna düşen ince çığlıklarıma.

Kimbilir seni görmek ne güzel şeydir bir leyla düşüyle üşüyen mecnuna.. Sana dair sancılşarla süslenirmiş bütün baharlar; sana dair sancılardan doğarmış bütün masallar..Sesimi rüzgara veriyorum duyursun rengini sızımın dağının çiçeklerine..Solugunu sesime kat kokunu rüzgarıma..

Ey hayatın anlamı, ey kalemin sırdaşı,ey beşinci mevsim, ey onüçüncü ay, ey dördüncü cemre, ey sekizinci renk.. korkarım sırrını hal çözmedikçe gizini de yol çözmez..ey hicran yıldızım enginlerinde dolaşıp zirvelerini tadacagımız bir saat gelecek mi? kalbine yürürken Beynimize vuracak mı adının çağrısı...Tutuştur içimizi tayfuna çevir sevda yelimizi.. Yak denizleride sırdan içeri açılsın kapılar..GÖLGENDE UÇSUN MARTILAR kalemler seni anlatsın.. anlatsın da kelam uzağına düşen yüreğime ağlasın..sessiz çıglıklarıma vuslat bırak.. DİNLENEYİM.. GECEDEN SENİ DİLEYEN DİLİME ADININ SIRRINI BIRAK... Sonsuzluğum senin solugunla olsun. Sana olan arzum katında şefaatçim olsun.

BENİDE AL O KUTLU KERVANINA yansalarda onlar her gece haz olur bütün acılar seninle ey yüreklere sıgmayan hece...

Rabbim; adına besmele düşürdüm yola emanetçisi sensin..

Aşkını yoldaş ver yanıma aşkıma ulaşmak için....

Berike Rana Seçkin
[/b]

Çevrimdışı ...katre...

• ....€vindar....
  • Yer: Düşlerin Yeşermeye Başladığı Sınır Şehrinden....
  • 828
  • +30/-0
  • !!!..GOD IS THE LIGHT..!!!
EY AŞK Seninle başladı bütün sancılarım...
« Yanıtla #1 : 13 Nisan 2009, 16:35:12 »
[color=purple][b]Ey hayatın anlamı, ey kalemin sırdaşı,ey beşinci mevsim, ey onüçüncü ay, ey dördüncü cemre, ey sekizinci renk.. korkarım sırrını hal çözmedikçe gizini de yol çözmez..ey hicran yıldızım enginlerinde dolaşıp zirvelerini tadacagımız bir saat gelecek mi? kalbine yürürken Beynimize vuracak mı adının çağrısı...Tutuştur içimizi tayfuna çevir sevda yelimizi.. Yak denizleride sırdan içeri açılsın kapılar..GÖLGENDE UÇSUN MARTILAR kalemler seni anlatsın.. anlatsın da kelam uzağına düşen yüreğime ağlasın..sessiz çıglıklarıma vuslat bırak.. DİNLENEYİM.. GECEDEN SENİ DİLEYEN DİLİME ADININ SIRRINI BIRAK... Sonsuzluğum senin solugunla olsun. Sana olan arzum katında şefaatçim olsun. [/b] [/color]

Emeğinize sağlık.... üzzgün