Mizah Bölümü ( Uygulanacak Cezalar )

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Nazenin

• d@ml@
  • 595
  • +154/-1
  • Umudum,çarem,tek dayanağım sensin Allahım.
« : 28 Mayıs 2008, 15:52:21 »
[b][color=blue]Suç: [/color] Herhangi bi mesajın altına"koptum" , "gülmekten öldüm" , "süpeeeerr!" yazmak..
[color=red]Ceza:[/color]  Allahım neydi günahım?" şarkısının fon müziği olarak kullanılmasıyla suçlunun tabanlarına tuz sürülerek bi keçiye yalattırılmak suretiyle gülmekten ölmesi sağlanır... suçlu bu cezaya da direnerek hayatta kalma başarısı gösterirse; süperman kıyafetleri giydirilerek taksim istiklalde dolaştırılıp kalabalık içinde maymuna dönüştürülür!!!!!

[color=blue]Suç:[/color] Arama yapmadan daha önce açılmış bi konuyu tekrar açmak!
[color=red]Ceza:[/color] Bu suçu alışkanlık haline getirenler,bir ay boyunca bir anaokulunda hapisle cezalandırılır ve 0-6 yaş arası çocuklarla sobeeee oynaması sağlanır. Suçlu hala ıslah olmaz ise, bilgisayara oturtularak yetkili Uyanan Gençlik yöneticileri eşliğinde günde 8 saat sadece google da vakit geçirmesi sağlanır.!!!

[color=blue]Suç:[/color] Aklına eseni iki cümleyle yazıp içinde mizah kırıntısı bile olmayan yazılar için komik yazılarda konu açmak...
[color=red]Ceza:[/color] 99 999 kere kemal sunal ın kapıcılar kralını izlettirmek[url=http://www.uyanangenclik.com]...[/url]

[color=blue]Suç: [/color] Kurallar konusunda mızmızlanmak,şikayet etmek,sorun çıkarmak.........
[color=red]Ceza:[/color] Tüm üyelerin toplam sayısı kadar kırbaçlanma cezası vermek!!!

[color=blue]Suç: [/color] Sürekli büyük harfle yazmak...
[color=red]Ceza:[/color] Bir ay süre verilerek bu süre zarfında Sümer dilini öğrenmesini istemek. Öğrenmezse 29 kere 40 yıl bi admine köle olma cezası vermek!!! yada reha muhtara konuk olmak...[/b]

;D ;D ;D

Çevrimdışı Halime

• ***Sen kaldırım taşlarını dize dur önüme, ben toprağa basa basa senden uzaklaşıyorum ***
  • Yer: İsk€nd€run
  • 2695
  • +198/-0
  • Ve Birgün Bu Dünya Gül Bahçesine Dönecek..
Ynt: Mizah Bölümü ( Uygulanacak Cezalar )
« Yanıtla #1 : 02 Haziran 2008, 15:36:53 »
heheh heheh heheh

kihhh kihhh kihhh

Çevrimdışı Asilzade

• Asilzade
  • Yer: Kahramanmaraş
  • 1247
  • +108/-0
  • Asalet Ahlakın Temelidir
« Yanıtla #2 : 20 Temmuz 2008, 14:19:44 »
s.a

aynen  heheh heheh heheh

hyhvv hyhvv hyhvv

103

Çevrimdışı ...katre...

• ....€vindar....
  • Yer: Düşlerin Yeşermeye Başladığı Sınır Şehrinden....
  • 828
  • +30/-0
  • !!!..GOD IS THE LIGHT..!!!
« Yanıtla #3 : 07 Ağustos 2008, 10:25:53 »
[quote author=Asilzade link=topic=1704.msg7748#msg7748 date=1216552784]
s.a

aynen   heheh heheh heheh

hyhvv hyhvv hyhvv

103
[/quote]

reha muhtara konuk olmak  heheh heheh

Çevrimdışı evren

• 166
  • +48/-0