Ücretsiz WordPress Yazı Eklentileri İndirin

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı D®agon

  • Ezberletmez Öğretir
  • *******
  • Join Date: Mar 2008
  • Yer: Ankara
  • 11651
  • +524/-0
  • Cinsiyet: Bay
    • Arif Hocam
Ücretsiz WordPress Yazı Eklentileri İndirin
« : 27 Kasım 2017, 14:07:40 »
Bu beş ücretsiz WordPress Yazma eklentisi, yazınızı etkileyici ve hatasız hale getirmenize yardımcı olacaktır. Bu eklentiler çevrimiçi yazım ve dilbilgisi hatalarını kontrol etmenize ve WordPress web sitenizdeki makaleleri yayınlama hakkında bilgi vermenize yardımcı olur.

[b]1. Slick Write[/b]

WordPress blogunuz için yazdıklarınız konusunda şüpheleriniz varsa, şimdi endişelenmenize gerek yok. Slick Write, yeni başlayanlar için muhteşem bir WordPress yazma eklentisi olacaktır. Bu eklenti, yazınızı inceliyor ve etkin veya pasif hataları düşürürken ve gereksiz zarfları kaldırarak çalışmalarınızı analiz ediyor. Yazma hatalarınızı Slick Write ile ücretsiz yapabilirsiniz, bu nedenle WordPress blogcuları için bu harika yazım eklentisini kurmayı unutmayın.
1aa [url=https://wordpress.org/plugins/slick-write/]Slick Write Ücretsiz indirin[/url]

[html] [/html]

[b]2. Article Forge[/b]

Özellikle her iki amaca da yazma ve yayınlama için olumlu ayarlar yapmak üzere tasarlanan Madde Yasası. Bu eklenti, her sayfadaki içerik, özet ve tüm belgeyi gösteren tabloyu gösterir. Artık yayıncılık çalışmalarınız Makale Dövüşü ile birlikte daha iyi yazı stili ile kolaylaştırır. Makalelerinizi hatasız hale getirebilir, bunlar hikayeler veya teknik belgelerdir.
1aa [url=https://wordpress.org/plugins/article-forge/]Article Forge Ücretsiz indirin[/url]

[b]3. InboundWriter[/b]

Gelen Yazar, çevrimiçi içeriğini iyileştirmelerinde onlara yardımcı olduğu ve makalelerini daha iyi bir şekilde pazarlayabilmeleri için WordPress blog yazarının bu eklentinin tadını çıkarıyor. Inbound Writer'ı yükledikten sonra WordPress yazı panelinize yazmaya başlayın ve bu eklenti 200 kelimeyi yazdıktan sonra konuyla ilgili araştırmaya otomatik olarak başlayın. Konunuzla ilgili bir araştırma yapıldıktan sonra bu eklenti, yazınızda kullanılacak en iyi kelimeleri önerecek ve bu makaleyi nasıl yayınlamanız gerektiğine ilişkin yönergeler sağlayacaktır.
1aa [url=https://wordpress.org/plugins/inboundwriter/]InboundWriter Ücretsiz indirin[/url]

[b]4. Pro Writing Aid[/b]

Profesyonel Yazı Yardımı'nı kullanarak ücretsiz bir düzenleme yazılımı kullanabilirsiniz, çok sayıda romancı, yazar ve WordPress blog yazarları bu ücretsiz yazı WordPress eklentisiyle yazı stillerini geliştirmektedir. Pro Yazma Yardımı içeriğinizde aşırı sözcükleri bulur, virgül ve tire kullanıldığında kontrol edilir. Bu eklenti, bir cezada çekilen kelimeleri bir cümlede uyarır, makalelerinizden işten çıkarmaları kaldırabilirsiniz. Uygulama, diksiyon sorunlarını ve yeni bir yazarın yapabileceği birçok hatayı vurgulayacak.
1aa [url=https://wordpress.org/plugins/prowritingaid/]Pro Writing Aid Ücretsiz indirin[/url]

[b]5. Copify[/b]

Kopyalamak, internette layık hale getirmek için yazınızı onaylayabilecek yüzlerce serbest yazar olduğu için, en yararlı WordPress yazma eklentisinden biridir. Yeni ortaklaştırma eklentisi, WordPress blog'unuzda veya web sitenizde yayınlamak için yazarlarından kaliteli içerik elde etmeye yardımcı olabilir.
1aa [url=https://wordpress.org/plugins/copify/]Copify Ücretsiz indirin[/url]